Ботев спечели футболния турнир в Сопот Отборът ще представи страната ни в най-големия международен детски футболен турнир
Отборът на Ботев Пд победи с резултат 2:0 тима на Черно море Варна. Иван Аврамов откри в третата минута след грешка на стража на варненци, а Иван Иванов удвои преднината на своите в 13-ата при заучено положение от фаул. До края на частта пред Ботев се откриха още две добри възможности за гол, но те бяха пропуснати. След почивката пловдивчани намалиха оборотите и играта бе равностойна.
Организатор на детския футболен турнир в Сопот за поредна година бе СКФ Берингс България. Компанията ще поеме всички разноски по пътуването и престоя на победителите, за да може да участват в най-големия международен детски футболен турнир Готиа Къп в Швеция. На трето място се класира ЦСКА, а на четвърто отбора на Берое. Официален гост на церемонията по награждаване и закриване на турнира бе Валентин Михов от БФС. Очаквайте подробен репортаж.