Започна пролетния полусезон от срещите в Трета лига – Югоизточна група. От програмата на 18-ти кръг са се изиграли половината мачове. Четири мача са били отложени заради снеговалеж и заледени терени, съобщиха от пресцентъра на община Карлово. Една от играните срещи е била между отборите на ФК “Свиленград 1921” и ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО”, завършила с победа на гостите с резултат 3 : 1. На отлично подготвения стадион “Колодрума” в Свиленград при изключително тежки метеорологични условия – отрицателни температури и много силен вятър, пред около 60 зрители, двата отбора са изиграли много оспорван и добър за гледане мач. В 37-та минута домакините са се възползвали от колективна грешка в защитата на гостите и чрез Ивелин Костов са открили резултата. През второто полувреме футболистите на ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” са заиграли по-организирано и са успели да обърнат резултата. Стефан Чилингиров е отбелязал и трите гола в 70, 84 и 88 минути.
Следващата среща на отбора на ОФК “Левски Карлово” е на Националния празник на България 3-ти март от 15 часа на стадион “Васил Левски” в Карлово с отбора на ПФК “Черноморец” Бургас.