За втори път Ботев Пловдив спечели детския футболен турнир, организиран от СКФ Берингс България. Отборът победи на финала Левски София с резултат 1:0. Димитър Тонев отбеляза победния гол още в първите минути на второто полувреме. Голямата награда осигурена от СКФ е безплатно участие в най-големия детски международен турнир в Швеция. Тази година купата на шампионите бе връчена по-много специален начин и след въздушна разходка с тандемен парапланер в облаците. На 8-мо място в турнира се класира Металик Сопот, на 7-мо - ЦСКА, на 6-то - Берое Стара Загора, на 5-то - Локомотив Пд, на 4-то Славия, на 3-то - Черно море Варна, на 2-ро - Левски София.Традиционно бяха връчени индивидуални награди за най-добър вратар на Теодор Спасов от Металик Сопот, за най-добър защитник на Томислав Папазов от Левски, за най-добър халф на Станислав Шопов от Ботев Пд. Голмайстор на турнира стана Мартин Минчев от Черно море. Изпълнителният директор на СКФ Берингс България Стоянка Аршинкова получи плакет от името на БФС. Паралелно с турнира се проведе семейния празник на дружеството и фирмения турнир за жени и мъже на малки врати. При жените, след дузпи, с 7:6 победи отборът на площадка Сопот срещу отбора на площадка Кърнаре. При мъжете с 5:0 победи тима на площадка Кърнаре срещу отбора на площадка Сопот. За децата имаше организирани много игри и изненади.